מירו סוככים והצללה מתפרה מוצרי איכות לבית ולגינה

סוכך זרועות

סוכך הזרועות הינו סוכך יעיל שאינו תופס מקום במרחב, ניתן לשליטה ופתיחה בהתאם לצורך, וניתן לתפעול על ידי מערכת חשמלית אמינה ומשוכללת שהינה קלה מאוד ופשוטה לתפעול. סוכך הזרועות מותקן על גבי זרועות מתקדמות שניתן לקפל עד לכדי כך שהסוכך כמעט ואינו תופס מרחב בחלל, שכן הקונסטרוקציה כולה מתקפלת לתוך עצמה.

לסוככי הזרועות יתרונות רבים, ויש לסיבה להיותם כה נפוצים. הם נעימים לעין ומתחברים בטבעיות לעסק או לבית אליו הם מותקנים, הם מגנים על באי האזור מפני עמידה בתורים או בילוי בשמש, הם נאים ואסתטיים וניתנים להזמנה במגוון רחב של צבעים וצורות חיתוך, כמו גם אפשרות להדפס. אחד היתרונות הגדולים ביותר שלהם הוא אפשרות הקיפול החשמלית – הסוכך מתקפל לתוך עצמו ובהיותו סגור איננו תופס מקום במרחב כלל וכלל. בנוסף, אין צורך בגלגול ידני ומעייף, אלא בלחיצת כפתור פשוטה.

סוככים קבועים

סוככים קבועים הינם סוככים שלא ניתן לכוונן אותם או לשנות את הטייתם. הם מקובעים בקיר ועשויים ממתכת בשילוב pvc (שמשונית), ומטרתם להגן מפני גשם או רוח. הסוככים הקבועים שלנו הינם יצור עצמי , עמידים בפני כל תנאי מזג האויר. צורך נוסף אשר מעניק סוכך קבוע הינו צורך עיצובי ודקורציה של המקום יצירת כניסה מרשימה.

סוככי חלון

סוככי חלון הם סוככים בעלי מפתח קטן. סוככי חלון נועדו להגן משמש חודרנית, מגשם המכה על החלון החשוף ו/או לשמירת פרטיות מפני מבטי השכנים יתרונות סוככי החלון באים לידי ביטוי גם ביופי שהם מוסיפים למראה הבית.

מרקיזות

מרקיזה היא אינה סוכך. מרקיזה היא מוצר נודע בפני עצמו שלא ניתן לטעות בו, הוא אמצעי ממתג מוכר ונפוץ בארץ ובעולם ונפוץ בחלונות ראווה ובכניסות לבניינים מרשימים. המרקיזות ייחודיות ומצלילות, חלונות וכניסות. המרקיזה מגנה מפני השמש ויוצרת איזור מוצל ובנוסף מאפשרת מחסה בטוח מפני גשם .

רשת צל

רשת צל מספקת פתרון אפקטיבי וזול יחסית להצללת מפתחים גדולים.

סגירות חורף

סגירת חורף מספקת הגנה מפני הגשם והרוח ובו זמנית נותנת את ההרגשה של להיות בחוץ.

   תהליך היצור כולו מתבצע במפעל שלנו רח המסגר 5 נתניה

דילוג לתוכן